Η υλοποίηση των έργων αποτελεί βασική δραστηριότητα κάθε μικρής και μεγάλης εταιρείας. Το σημερινό ανταγωνιστικό και ευέλικτο επιχειρηματικό περιβάλλον απαιτεί την καλύτερη δυνατή αποτελεσματικότητα διαχείρισης έργων βάσει επαγγελματικών προσεγγίσεων.
Αυτό το μάθημα επικεντρώνεται στις βασικές αρχές της διαχείρισης έργων, όπου ταυτόχρονα οι συμμετέχοντες μαθαίνουν πώς να σχεδιάζουν και να παρακολουθούν ένα έργο χρησιμοποιώντας το Microsoft Project. Κατά τη διάρκεια αυτής της πρακτικής προσέγγισης με πρακτικές περιπτωσιολογικές μελέτες, οι συμμετέχοντες μαθαίνουν σε βάθος πώς να χρησιμοποιούν το MS Project.
Οφέλη
Περισσότερες πληροφορίες για το Σεμινάριο: Εδώ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ
Τ: +(357) 7000 32 32
E: info@pcxmanagement.eu
W: www.pcxmanagement.eu